Godne uwagi!

 Image

 

 

DOM Super cena!!!

 Image

 

 

 DOM CENTRUM

Image

 

 

 

Wysoki standard   

 Image

 

 

  Lokal handlowy  

 

Działka k. SzpitalaNajczęściej oglądane nowości
Jaworzno, Śródmieście, mieszkanie 112m2 z tarasem, 1500zł
Pokój o pow. 14m2+ duża łazienka - niezależne mieszkanie w domu prywatnym, 900zł
Mieszkanie ok. 50m2 z ładną widną kuchnią w spokojnej części Jaworzna 1000zł
Osiedle Stałe, 2 pokojowe, wyposażone mieszkania dla firmy, TYLKO 25zł/os!
Dom o pow. 123m2 Dąbrowa Narodowa, pow. dziaałki 666m2, cena 220.000zł

 Dodaj do ulubionych
 Ustaw jako startową

Licznik
1343735 odwiedzających

Kto jest online
Aktualnie jest 46 gości online

Strona główna

Biuro Nieruchomości Parcela Jaworzno
Profil działalności Biura   Drukuj  E-mail 

Działamy na jaworznickim rynku  od 1999 roku.Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz członkiem BCK SPON Bielsko Częstochowsko Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Jako jedyne Biuro Nieruchomości w mieście mamy rekomendację Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości  do prowadzenia praktyk  zawodowych na Pośrednika w obrocie Nieruchomościami. Posiadamy wykupioną polisę  od Odpowiedzialności Cywilnej (zgodnie z postanowieniami ustawy o gospodarce nieruchomościami) za szkody mogące powstać w związku z  wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie obrotu     nieruchomościami: Kupna, najmu i wynajmu domów mieszkań, lokali użytkowych oraz działek pod budownictwo mieszkaniowe i działalność komercyjną.

Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami gruntowymi, działkami pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne. Przygotowujemy tereny budowlane dla developerów.

Zapewniamy profesjonalną (Licencja Państwowa 2681) i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi i bankami pośrednicząc w udzielaniu kredytów na zakup nieruchomości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości, udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych do korzystnego rozwiązywania problemów mieszkaniowych i nieruchomościowych.

Swoim zakresem działania obejmujemy przede wszystkim województwo śląskie  ze względu na wieloletnie doświadczenie związane z działalnością na tym obszarze. Do zleceń  spoza obszaru województwa śląskiego posiadamy  wyspecjalizowana komórkę, która zajmuje się tego typu zleceniami.

Powrót do strony głównej