Godne uwagi!

 Image

 

 

DOM Super cena!!!

 Image

 

 

 DOM CENTRUM

Image

 

 

 

Wysoki standard   

 Image

 

 

  Lokal handlowy  

 

Działka k. SzpitalaNajczęściej oglądane nowości
Sosnowiec, Centrum, 2 pokojowe mieszkanie 50m2
Osiedle Stałe, 2 pokojowe mieszkanie 48m2, 1000zł
Osiedle Stałe, mieszkanie 36m2 z balkonem, niski czynsz, 1000zł
Osiedle Stałe, mieszkanie 39m2 z dużym balkonem, 115.000zł
Lokal w Centrum Jaworzna,ciąg pieszych, świetne miejsce, 1800zł

 Dodaj do ulubionych
 Ustaw jako startową

Licznik
1330175 odwiedzających

Kto jest online
Aktualnie jest 69 gości online

Strona główna

Biuro Nieruchomości Parcela Jaworzno
Profil działalności Biura   Drukuj  E-mail 

Działamy na jaworznickim rynku  od 1999 roku.Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz członkiem BCK SPON Bielsko Częstochowsko Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Jako jedyne Biuro Nieruchomości w mieście mamy rekomendację Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości  do prowadzenia praktyk  zawodowych na Pośrednika w obrocie Nieruchomościami. Posiadamy wykupioną polisę  od Odpowiedzialności Cywilnej (zgodnie z postanowieniami ustawy o gospodarce nieruchomościami) za szkody mogące powstać w związku z  wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie obrotu     nieruchomościami: Kupna, najmu i wynajmu domów mieszkań, lokali użytkowych oraz działek pod budownictwo mieszkaniowe i działalność komercyjną.

Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami gruntowymi, działkami pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne. Przygotowujemy tereny budowlane dla developerów.

Zapewniamy profesjonalną (Licencja Państwowa 2681) i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi i bankami pośrednicząc w udzielaniu kredytów na zakup nieruchomości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości, udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych do korzystnego rozwiązywania problemów mieszkaniowych i nieruchomościowych.

Swoim zakresem działania obejmujemy przede wszystkim województwo śląskie  ze względu na wieloletnie doświadczenie związane z działalnością na tym obszarze. Do zleceń  spoza obszaru województwa śląskiego posiadamy  wyspecjalizowana komórkę, która zajmuje się tego typu zleceniami.

Powrót do strony głównej